راهکار داروخانه هوشمند ضمن ایجاد امکان انجام فرآیندهای داخلی داروخانه از جمله ثبت نسخه، انجام محاسبات، مدیریت صندوق و…، امکان مدیریت موجودی داروخانه، و سفارش‌دهی دارو به شرکت‌های توزیع و پخش دارو را فراهم می‌کند.

مزایای پیاده‌سازی راهکار برای داروخانه‌ها: (۱) ثبت آنلاین و دقیق سفارشات و ارسال آن به شرکت توزیع و پخش دارو، (۲) مدیریت موجودی و اطمینان از کافی بودن سطح موجودی دارو، (۳) اطمینان از موجود بودن دارو در شرکت توزیع و پخش دارو هنگام ارسال سفارش، (۴) مدیریت کلیه امور مالی و بیمه‌ای (۵) تهیه گزارشات مدیریتی

این راهکار مبتنی بر نیازهای حال حاضر و آینده داروخانه هوشمند ارائه گردیده و دارای ویژگی‌های منحصر بفردی است که علاوه بر دریافت نسخه الکترونیکی از مطب هوشمند پزشک و مدیریت داده‌های دارویی در قالب پرونده هوشمند دراویی فرد، قابلیت انتقال این اطلاعات را در مدیاهای مختلفی مانند وب، موبایل اپلیکیشن، کاغذ و … فراهم می‌کند. هم‌چنین دارای قابلیت‌هایی از قبیل نوبت‌دهی، رزرو و سیستم پرداخت الکترونیکی بوده و محاسبات مالی و اقتصادی را برای مدیریت کسب‌وکار داروخانه هوشمند فراهم می‌نماید. به‌گونه‌ای که مدیریت کسب‌وکار داروخانه هوشمند می‌تواند میزان و نوع هزینه‌های و ساختار اقلام هزینه‌ای را همواره بررسی و کنترل نماید.

با افتخار همه ی تجهیزات ما اعم از سخت افزار و نرم افزار تولید و برنامه نویسی شده در گروه خانه هوشمند مبین است.